EnglishTurkish
KAHYA MAHALLESİ PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU CADDESİ NO: 19 HAYRABOLU/TEKİRDAĞ

HUNTAŞ UN

29.08.2016
1.928
HUNTAŞ UN

“HUNTAŞ”

unvanı ile faaliyette bulunan firmanın ticari açılımı “Hayrabolu Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi”dir. 3 Eylül 1980’de yapımına başlanmış olan un fabrikası, 1985 yılında üretime geçmiştir.

İşletme 16 vals ile 24 saatte 320’ton buğday isleme kapasitesine sahip olmasına karşın yeterli talep oluşturulamamasından dolayı bu kapasite tam olarak verimli kullanılamamaktadır.

Açık parkı 8167 m2, kapalı üretim parkı ise 5320 m2 alan üzerine kurulu tesisin, açık alanda: treylerlerin park alanı, işletmenin ürünleri arıtmada kullandığı yıkama suyunun çıkarıldığı su deposu ve kuyusu, buğday ambarları, çelik buğday siloları, işçilerin dinlenmesi için sosyal tesis bulunmaktadır.

Kapalı alanda ise, idari bina; müdür odası, laboratuar, muhasebe bölümü, toplantı salonu ve tuvalet ve duş bölümü bulunmaktadır. Fabrika beş katlı binadır; un siloları, kepek ve razmol bölümü, buğdayın yıkandığı ve kırıldığı bölüm, eleme bölümü ve paketleme bölümünden oluşmaktadır.

Toplam çalışanları; 10 kişi idari satış ve pazarlama bölümünde, 35 kişi ise üretim bölümünde işçi ve hamaldan oluşmaktadır.Kurulduğu yıldan bugüne ürünlerinin kalitesini ve çeşitlerini giderek artıran firmamız sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kendini yenileyerek her geçen gün piyasadaki güvenilirliğini ve kalitesini arttırmaktadır.İmalattaki değişimlerle beraber kalite kontrol çalışmalarında da yenilikleri takip eden firmamız müşterilerine teknik bilgi ve destek konularında yardımcı olmayı görev bilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
EnglishTurkish